Naše
specializace

Agentura Ewing je součástí českého trhu od roku 1993. Už v prvních letech, kdy nás naši klienti vyhledávali kvůli službám v oblasti PR, jsme poskytovali něco navíc; nabízeli jsme strategie a neotřelé nápady pro prevenci nebo řešení obtížných okamžiků, které jsou nevyhnutelnou součástí existence každé firmy či organizace.

Po letech dynamického růstu jsme v roce 2017 změnili naši koncepci tak, aby nám umožnila se soustředit na to, v čem jsme vždy vynikali: strategické poradenství. Díky významné investici jsme se rozrostli o digitální tým a tým pro tvorbu a správu obsahu.

Public affairs a krizová komunikace jsou součástí naší DNA od samého počátku. Od roku 2018 se zaměřujeme na poskytování komplexních služeb v šesti odvětvích. Naše portfolio zahrnuje strategické poradenství, tvorbu kreativního obsahu a jeho distribuci prostřednictvím nejrůznějších platforem.

Krizová
komunikace
Krizová<br>komunikace
Public affairs
&
politický
marketing
Public affairs<br>&<br>politický<br>marketing
Reality
&
finance
Reality<br>&<br>finance
Doprava
Doprava
Zdravotnictví
&
farmacie
Zdravotnictví<br>&<br>farmacie
IT/tech
IT/tech
Energetika
&
životní prostředí
Energetika <br>&<br>životní prostředí
Consumer
Consumer

Náš poradenský tým dohlíží na projektové řízení, hledání kreativních řešení a jejich efektivní realizaci. Vaše přání realizuje s podporou týmu designérů, 3D animátorů, interního videotýmu a digitálního týmu s odborníky na výkonnostní marketing, SEO a sociální média.

Změna koncepce přinesla významné pozitivní změny

Těžištěm našich služeb je i nadále strategické poradenství; s využitím vlastních týmů pro tvorbu a správu obsahu, digitálního a multimediálního obsahu nabízíme komplexní služby.

Neustále hledáme způsoby, jak poskytovat poradenství nejvyšší kvality a zároveň nabízet inovativní, kreativní a občas i hravá řešení, která našim klientům pomohou dosáhnout jejich cílů.